OBJEDNÁVKY S GARANCÍ DORUČENÍ DO VÁNOC JSOU UŽ UZAVŘENÉ, ALE OBJEDNÁVAT MŮŽETE SMĚLE DÁL. DÁRKOVÉ PYTLÍČKY ODESÍLÁM DO 15.12., DÁRKOVÉ POUKAZY VÁM DORAZÍ DO EMAILU DO DALŠÍHO DNE OD ZAPLACENÍ. Ostatní objednávky vám budou dělat doma radost po Novém roce.

Batoh Zebra + karabina na klíče

Velký stahovací batoh s bavlněnými točenými šňůrami pro ještě prázdninovější efekt si zamilujete. Je ideální pro každodenní nošení, ať už míříte kamkoliv. Na nákup, do fitka nebo jen tak na toulky přírodou. Navíc s karabinou v batohu už klíče nebo taštičku nikdy neztratíte.

Připraven s vámi zažít všechna dobrodružství!

Velikost batohu: šířka 40 cm, výška 45 cm + tunýlek na šňůru.

Poslední kousek s úžasnou podšívkou princezen z dílny MMMoje.cz nebo jinou podle vlastního výběru.

 

Rádi byste jiný vzor než na fotce? Stačí dopsat do poznámky k nákupu. :) Nebo mi napište osobně předem, určitě se domluvíme.

600 Kč
K odeslání do 3 dnů

Vnější látka je z pevného kanvasu, uvnitř krásné designové plátno od MMMoje.cz nebo jakékoliv jiné podle vlastního výběru. Popruhy jsou z točené bavlněné šňůry a jsou pevné a pohodlné na nošení.

K batohu je připevněna i karabina na delším popruhu, aby se už klíče nezatoulaly. Můžete ji použít i na připevnění taštičky za ouško nebo na cokoliv jiného.

Velikost batohu: šířka 40 cm, výška 45 cm + tunýlek na šňůru.

Kód Kód: 219
Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky