Za nedlouho LETNÍ DOVOLENÁ 28. 7. - 8. 8., objednejte si včas, ať stihneme odeslat před odjezdem. Ostatní objednávky odbavíme, jen co budeme zase doma. :)

Omyvatelná bavlna - co je zač a proč byste ji měli chtít taky

Omyvatelná bavlna, nebo také jinými slovy laminovaná bavlna, je bavlněné plátno, které je potažené vrstvičkou PVC. Taštička z něj ušitá dokáže ještě lépe ochránit vaše poklady před vlhkem u moře, bazénu, nebo zakotvená v koupelně. Je tak nejen ideálním parťákem pro letní období dovolených, ale také se dobře postará o vaši elektroniku a nabíječky při převozu kamkoliv.

Touto úpravou získalo plátno částečnou nepromokavost a je jednodušší ho vlhkým hadříkem vyčistit. Také se z něj stává pevnější materiál, který je odolnější proti vnějším vlivům.

Pokud laminovanou bavlnu opatrně přežehlíte, já žehlím zásadně přes pečicí papír, vlivem tepla na chvíli změkne a působí jako běžná bavlna. Ochladnutím se vrací do původní tužší podoby.

Vždy u ní upřednostněte ruční omytí. Na rozdíl od běžného bavlněného plátna se příliš nedoporučuje ji prát. Šetrným jemným praním ale v případě potřeby nic nezkazíte. 

Vyzkoušejte si užitečné vlastnosti  omyvatelné laminované bavlny přímo na taštičce, pouzdru nebo obalu na notebook.

malatasticka-pruhy-laskyplnetasky tasticka-pruhy-laskyplnetasky pouzdro-pruhy-laskyplnetasky

obalnanotebook_laskyplnetasky5 IMG_20210322_143152 malatastickasrdce_okrova

 

Napadly vás další otázky k tématu? Zeptejte se v komentářích nebo napište zprávu, odpovědi na vaše otázky ráda doplním do textu.