VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI! UŽ JE NEJVYŠŠÍ ČAS NA OBJEDNÁVKU, AŤ STIHNEME VÁŠ BALÍČEK DORUČIT POD STROMEČEK. ❤️

Omyvatelná bavlna - co je zač?

Omyvatelná bavlna, nebo také jinými slovy laminovaná bavlna, je bavlněné plátno, které je potažené vrstvičkou PVC. Taštička z něj ušitá dokáže ještě lépe ochránit vaše poklady před vlhkem u moře, bazénu, nebo zakotvená v koupelně. Je tak nejen ideálním parťákem pro letní období dovolených, ale také se dobře postará o vaši elektroniku a nabíječky při převozu kamkoliv.

Touto úpravou získalo plátno částečnou nepromokavost a je jednodušší ho vlhkým hadříkem vyčistit. Také se z něj stává pevnější materiál, který je odolnější proti vnějším vlivům.

Pokud laminovanou bavlnu opatrně přežehlíte, já žehlím zásadně přes pečicí papír, vlivem tepla na chvíli změkne a působí jako běžná bavlna. Ochladnutím se vrací do původní tužší podoby.

Vždy u ní upřednostněte ruční omytí. Na rozdíl od běžného bavlněného plátna se příliš nedoporučuje ji prát. Šetrným jemným praním ale v případě potřeby nic nezkazíte. 

Vyzkoušejte si užitečné vlastnosti  omyvatelné laminované bavlny přímo na taštičce, pouzdru nebo obalu na notebook.

malatasticka-pruhy-laskyplnetasky tasticka-pruhy-laskyplnetasky pouzdro-pruhy-laskyplnetasky

obalnanotebook_laskyplnetasky mala-mini-tasticka-omyvatelna-modra-laskyplnetasky mala-tasticka-omyvatelna-okrova-laskyplnetasky

 

Napadly vás další otázky k tématu? Zeptejte se v komentářích nebo napište zprávu, odpovědi na vaše otázky ráda doplním do textu.

Máte doma produkt z omyvatelné bavlny? Napište do komentářů, jak jste s materiálem spokojeni. :)