O nákupu

Láskyplné tašky vznikají z lásky k šití a kabelkám v malé dílničce u Opavy. Látky jsou k dispozici jen v omezeném množství. Všechny kousky jsou z limitovaných edicí.

Produkty skladem se snažíme odeslat tak, aby vám dělaly radost co nejdříve. U ostatních produktů jde obvykle o 3 - 7 dní, které potřebujeme na ušití přímo pro vás.

Pokud byste u nabízených produktů rádi jinou kombinaci látek, nebojte se zeptat. Podívejte se na aktuální nabídku látekProdukty s jiným barevným laděním odesíláme v běžném termínu.

Je možné se domluvit i na produktu mimo klasickou nabídku, pokud to typově odpovídá zaměření značky. Takto vznikl například stahovací batoh, obal na mobil nebo na notebook/tablet, které jsme následně zařadili i do běžné nabídky. Bližší informace naleznete u Produktů na přání.

Hýčkáme si vás, a tak naleznete osobní poděkování a drobnost pro potěšení v každém balíčku. Ke každé objednávce od 400 Kč dostanete jako poděkování také malý dárek přímo z naší dílny. Dopravu od 1000 Kč platíme my. :) 

Dotazy k produktům i k nákupu vám rádi zodpovíme přes chat přímo tady na eshopu. V offline režimu tím odešlete email přímo do naší schránky. :)

Pro domlouvání produktů na míru využijte nejlépe chat na Facebookovém profilu nebo Instagramu.

Zpět do obchodu