OBJEDNÁVKY S GARANCÍ DORUČENÍ DO VÁNOC JSOU UŽ UZAVŘENÉ, ALE OBJEDNÁVAT MŮŽETE SMĚLE DÁL. DÁRKOVÉ PYTLÍČKY ODESÍLÁM DO 15.12., DÁRKOVÉ POUKAZY VÁM DORAZÍ DO EMAILU DO DALŠÍHO DNE OD ZAPLACENÍ. Ostatní objednávky vám budou dělat doma radost po Novém roce.

O nákupu

Láskyplné tašky pro vás tvořím z lásky k šití a kabelkám v malé dílničce u Opavy. Látky kupuji jen v omezeném množství od každého vzoru, proto doporučuji příliš neváhat. :) 

Produkty skladem se snažím odeslat tak, aby byly co nejdříve u vás. U ostatních je napsáno, za kolik dní můžu zboží odesílat. Obvykle jde o 3 - 7 dní, které na ušití potřebuji.

Pokud byste u nabízených produktů rádi jinou kombinaci látek, nebojte se zeptat. Aktuální nabídku látek najdete ve Výběrech na Instagramu nebo vám ji pošlu na požádání. Produkty s jiným barevným laděním obvykle vyřizuji v běžném termínu.

Je možné se domluvit i na produktu mimo klasickou nabídku, pokud to typově odpovídá mému zaměření. Takto vznikly například stahovací batoh, obal na mobil nebo na notebook/tablet, které jsem následně zařadila i do běžné nabídky.

 

Dotazy k produktům i k nákupu Vám ráda zodpovím přes chat přímo tady na eshopu.

Pro domlouvání produktů na míru využijte chat na Facebookovém profilu nebo Instagramu.

Pro spolupráce prosím napište email na info@laskyplnetasky.cz.