VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI! UŽ JE NEJVYŠŠÍ ČAS NA OBJEDNÁVKU, AŤ STIHNEME VÁŠ BALÍČEK DORUČIT POD STROMEČEK. ❤️

Kde je vůle, tam je cesta. Příběh o tom, jak vznikly Láskyplné tašky.

„Tahle je boží!“ rozplývá se moje dcera nad taštičkou s pandami, kterou si vybrala s sebou na dovolenou, aby neměla své drobnosti rozházené po celém kufru. Mám radost, vím, že si ji bude hýčkat a nenechá ji jen tak někde pohozenou.
 
Ročnímu synovi jsem zase ponožky sbalila do oveček, aby bylo jasné, od kterého malého beránka jsou.
 
To já už si chci připomínat, že jsem krásná i bez řasenky a po dvou dětech. A tak jsem si zase vybrala takovou motivační a hodila do ní plavky.

Hledání jehly v kupce sena

Jsem odjakživa pořádkumilovný bordelář, co má rád uklizené i nejmenší drobnosti, ale ne vždy jsem věděla jak na to. Bývaly doby, kdy jsem stále něco hledala a nemohla přijít na to, kam jsem to zase dala. Bylo to k zbláznění.
 
Hledala jsem po obchodech produkty, které by odpovídaly mému vkusu a potřebám. Jediné, co se dalo pořídit byly jen nekvalitní výrobky s tuctovým vzorem odněkud z Číny, které si mohlo koupit dalších nejmíň 100000 lidí.
 
Byla jsem z nabídky obchodů nešťastná a utrácela peníze za produkty, které sice dočasně vyřešily můj problém s organizací, ale vůbec mě netěšilo je používat. Nakonec jsem je někam zastrčila a zapomněla na ně.
 
Toužila jsem po originální, a přitom kvalitní a praktické kabelce, tašce na nákup nebo kosmetické taštičce na různé serepetičky, kterou si poznám mezi těmi mraky okoukaných kabelek z obchodních řetězců.
 
FB_laskyplnetasky_03

Taška, co Tě podrží i v těžkých chvílích

Když jsem objevila svou lásku k šití a hledala inspiraci co bych mohla ušít, fascinovaly mě stále různé návody na malé i velké taštičky na milion použití. Moc mě bavilo zkoušet různé velikosti, ladit kousky látek i koženky a vytvářet tak jedinečné kombinace.
 
Zkoušela jsem, co vše moje výrobky vydrží. Když jsem nesla z knihovny mnou ušitou tašku plnou knížek nebo z obchodu rychlý nákup, byla jsem štěstím bez sebe.
 
Aby mé výtvory stály za to a byly opravdu kvalitní, potřebovala jsem pečlivě nastudovat, jak na to. Nejvíc jsem se ale naučila našitými kilometry.

Láska na první použití

Dodnes jsem ušla už kus cesty a mohu své znalosti předávat touto cestou dál. Nejsem vyučená švadlena, ale tuhle práci miluju a věřím, že je to na výsledku znát.
 
Společně vybereme tašku i kabelku, která vás bude hřát u srdce.
 
Můžu vám slíbit, že s vaší vyvolenou taštičkou to pak bude láska na první použití.