DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVKÁM OD 1000 KČ na pobočku Zásilkovny!

Tipy na dárky pro paní učitelku

Školní rok se chýlí ke konci a uteklo to opět rychle, i když letos se situace zkomplikovala domácím učením. 

 

Sama mám za sebou 5 let studia pedagogiky, spoustu známých mezi učiteli a praxi na prvním stupni. Troufám si říct, že práci pedagogů znám a o to víc si vážím toho, kolik úsilí věnují našim i vašim dětem. Hodně z vás si teď učení dětí vyzkoušelo doma. Jen si to zkuste vynásobit počtem dětí ve třídě. Žasnete, jak to ta paní učitelka dělá? Učitelé vzdělávají naši budoucí generaci a lehké to opravdu není. Udělejte jim na oplátku radost něčím od srdce, ať už koupeným či vyrobeným.

 

A udělejte radost i sobě, vždyť jste se nejen v této době i vy denně podíleli na vzdělávání vašich dětí. Zasloužíte si to!

Vyberte něco milého z nabídky nebo si napište o vlastní produkt na míru, všechny tyto výrobky lze vymyslet s jiným designem nebo s upravenou velikostí.

 

Někteří máte ve školách i pány učitelé. Vzorované látky pro dospělé chlapy asi v dílně nenajdu, ale jednobarevnou klučičí modrou, zelenou nebo černou určitě mám a pro veselé povahy se najdou i krásné látky s autíčky nebo ovečkami na zelené. ;)

 

1) TAŠTIČKY

Vejde se do nich spousta různých pokladů. Paní učitelky je určitě ocení jako taštičky na různé pomůcky pro děti nebo pro sebe na fixy, pastelky, kartičky nebo naopak na osobní věci jakými jsou kosmetika i doklady. Taštičky jsou také úžasným pomocníkem při balení na dovolenou. Schováte do nich, co je zrovna potřeba.

laskyplne_tasky_kosmeticka_tasticka (3) IMG_20200417_123632 Untitled design (12)

 

2) PLÁTĚNKY

Víte, kolik toho denně s sebou tahá paní učitelka do školy? Opravené sešity, učebnice ze kterých si doma sepisovala přípravu na další vyučování, vyrobené pomůcky pro děti, svačina, pití, osobní věci a možná i více. Paní učitelky ve školce sice sešity neopravují, ale i ony potřebují dětem vymyslet vzdělávací program a papírování mají víc než dost.

Pevná plátěnka, která toho hodně unese, jí bude skvělým pomocníkem. A když ji zrovna nevyužije, schová si ji do kabelky, kde bude připravena třeba na nákup nebo do knihovny. 

Ve své láskyplné plátěnce běžně nosím až 5 kilo a na rameni toho pravděpodobně ani vy stejně víc neunesete.

Využijte plátěnky z nabídky nebo si napište o jinou barevnou kombinaci, plátěnek není nikdy dost!

 

IMG_20200528_101342 IMG_20200305_114428 IMG_20200530_141002

 

3) POUZDRA

Na tužky, fixy i na červenou propisku, na menší nůžky i na další věci je nejúžasnější pouzdro, které se dá navíc přidělat k diáři i deníku, aby bylo stále při ruce a nikde se nezatoulalo. Ideální také na fixy k popisovací tabuli nebo na magnety, ty učitelé hledají denně, přísahám!

Untitled design (10) Untitled design (7) Untitled design (27)

 

4) PYTLÍČKY

Je tolik různých věcí, na které se ve škole dají použít pytlíčky! Od magnetických písmenek ke skládání slov, přes různé kostičky do matematiky, pomůcky do pracovních činností, dřevěné pexesa a domina do prvouky, kolíčky na přidělávání obrázků na šňůru, různé jiné aktivity se spoustou menších dílů, ... těch možností je milion a každý učitel si pro něj najde využití.

Aktuálně mám v nabídce tyto krásné s jednobarevným rozlišením (barvu si můžete upravit podle preferencí), ale pokud byste rádi pro své učitele menší nebo větší pytlíčky, napište si o ně, jsem jedno velké ucho a ráda velikost přizpůsobím.

laskyplnetasky_projektovy_pytlicek laskyplnetasky_projektovy_pytlicek2

 

 A teď jeden tajný tip: Úplně nejúžasnější je naplnit tyto láskyplné tašky i něčím dobrým na zub! :)

 

Co dáváte učitelům u vás? Pochlubte se a inspirujte ostatní! :)