VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI! UŽ JE NEJVYŠŠÍ ČAS NA OBJEDNÁVKU, AŤ STIHNEME VÁŠ BALÍČEK DORUČIT POD STROMEČEK. ❤️

Tipy na dárky pro paní učitelku

Školní rok se chýlí ke konci a uteklo to opět rychle, i když letos se situace zkomplikovala domácím učením. 

 

Sama mám za sebou 5 let studia pedagogiky, několik známých mezi učiteli a praxi na prvním stupni. Troufám si říct, že práci pedagogů znám a o to víc si vážím toho, kolik úsilí věnují našim i vašim dětem. Hodně z vás si teď učení dětí vyzkoušelo doma. Jen si to zkuste vynásobit počtem dětí ve třídě. Žasnete, jak to ta paní učitelka dělá? Učitelé vzdělávají naši budoucí generaci a lehké to opravdu není. Udělejte jim na oplátku radost něčím od srdce, ať už koupeným či vyrobeným.

 

A udělejte radost i sobě, vždyť jste se nejen v této době i vy denně podíleli na vzdělávání vašich dětí. Zasloužíte si to!

Vyberte něco milého z nabídky nebo si napište o vlastní produkt na míru, všechny tyto výrobky lze vymyslet s jiným designem nebo s upravenou velikostí.

 

1) TAŠTIČKY

Vejde se do nich spousta různých pokladů. Paní učitelky je určitě ocení jako taštičky na různé pomůcky pro děti nebo pro sebe na fixy, pastelky, kartičky nebo naopak na osobní věci jakými jsou kosmetika i doklady. Taštičky jsou také úžasným pomocníkem při balení na dovolenou. Schováte do nich, co je zrovna potřeba.

malatasticka-loveyourself-laskyplnetasky ptacci-sadamalamini-laskyplnetasky

 

2) POUZDRA

Na tužky, fixy i na červenou propisku, na menší nůžky i na další věci je nejúžasnější pouzdro, které se dá navíc přidělat k diáři i deníku, aby bylo stále při ruce a nikde se nezatoulalo. Ideální také na fixy k popisovací tabuli nebo na magnety, ty učitelé hledají denně, přísahám!

pouzdro-ptacci-laskyplnetasky-1 pouzdro-lisky-laskyplnetasky2 pouzdro_rozkvetlekari_laskyplnetasky2

 

3) PLÁTĚNKY

Víte, kolik toho denně s sebou tahá paní učitelka do školy? Opravené sešity, učebnice ze kterých si doma sepisovala přípravu na další vyučování, vyrobené pomůcky pro děti, svačina, pití, osobní věci a možná i více. Paní učitelky ve školce sice sešity neopravují, ale i ony potřebují dětem vymyslet vzdělávací program a papírování mají víc než dost.

Pevná plátěnka, která toho hodně unese, jí bude skvělým pomocníkem. A když ji zrovna nevyužije, schová si ji do kabelky, kde bude připravena třeba na nákup nebo do knihovny. 

Ve své láskyplné plátěnce běžně nosím až 5 kilo a na rameni toho pravděpodobně ani vy stejně víc neunesete.

Využijte plátěnky z nabídky nebo si napište o jinou barevnou kombinaci, plátěnek není nikdy dost!

 

IMG_20200528_101342 platenka-babi-leto-laskyplnetasky_14) DÁRKOVÉ SADY

Všechny taštičky a pouzdra je možné pořídit i ve výhodných dárkových sadách. Darujete tak krásně sladěné dárky, které jsou zároveň praktickými pomocníky každé ženě. :)

Všechny sady si můžete jednoduše vybrat ve vzoru podle vlastního výběru.

IMG_20210322_143152 laskyplnasada-3-laskyplnetasky 

 

A teď jeden tajný tip: Úplně nejúžasnější je naplnit tyto láskyplné tašky i něčím dobrým na zub! :)

 

Co dáváte učitelům u vás? Pochlubte se a inspirujte ostatní! :)

 

Produkty aktualizovány 2. května 2021.